Dla gastronomi

Dla gastronomi

 

Programy do obsługi punktów gastronomicznych potrafią w znacznym stopniu usprawnić proces obsługi klienta (składanie zamówień, obsługa stołów itp.) Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z tej dziedziny:

SOGA: Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc. Elastyczna konstrukcja programu zapewnia zarządzającemu systemem dowolność sposobu konfiguracji, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budowę wygodnego menu.

STORYOUS: Funkcjonalne rozwiązanie, które oszczędzi Twój czas i pozwoli skupić się na Klientach. Oprogramowanie do obsługi kasowej i ewidencji stanów magazynowych - POS, które idealnie spełnia wymagania kawiarni i małych restauracji. Bezpośredni dostęp do informacji na temat utargu, storno, rabatów, statystyk sprzedaży oraz ruchu towaru na magazynie.

System S4H: Oprogramowanie S4H to uniwersalny pakiet do obsługi placówek handlowych różnych branż ze szczególnym uwzględnieniem hoteli i restauracji. Dzięki użyciu najnowszych technologii informatycznych rozwiązanie jest skalowalne i bardzo elastyczne. Modułowy System gastronomiczny S4H Gastronomia jest przeznaczony do obsługi lokali oraz sieci gastronomicznych. Jest to profesjonalne narzędzie, które zapewnia kompleksową obsługę: od przyjmowania zamówień do momentu automatycznego aktualizowania stanów magazynowych. 

Gastro POS: Dzięki wielu funkcjom oraz modułom Gastro POS jest najbardziej elastycznym systemem na rynku. W zależności od profilu lokalu (restauracja, bar, fast food, pizzeria, itd.) możesz personalizować opcje i dowolnie konfigurować ustawienia. Platforma to wiele usprawnień w funkcjonowaniu lokalu gastronomicznego. Logowanie się pracownika do programu poprzez wprowadzenie unikalnego kodu, odcisku palca lub za pomocą karty magnetycznej pozwala na pełny monitoring zarówno czasu pracy, jak i generowanej sprzedaży