Nagłośnienia

megafon1SYSTEMY DSO PRZEZNACZONE DO NADAWANIA KOMUNIKATÓW OSTRZEGAWCZYCH ORAZ INFORMACYJNYCH.

Głównie systemy te projektowane są pod nagłaśnianie sysgnałów alarmowych oraz częstotliwości głosu ludzkiego tak aby był wyraźnie zrozumiały nawet w warunkach dużego hałasu.

Obiekty najczęściej wyposażane w system DSO to: centra handlowe, kościoły, hale sportowe i produkcyjne, statki. Najczęściej stosuje się do tego typu instalacji systemy dzwiękowe "100V" co pozwala na skuteczne przesyłanie sygnału na duże odległości.

Budynki, w których stosowanie dźwiękowego systemu ostrzegawczego jest obligatoryjne, wymienione są w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. 2010 r., Nr 109, poz. 719).

SYSTEMY PA PRZEZNACZONE DO NAGŁAŚNIANIA MIEJSC PUBLICZNYCH W CELACH KOMERCYJNYCH.

Instalacje tego typu nagłośnienia stosuje się między innymi w hotelach, salach konferencyjnych, klubach, pub'ach i wszelkich innych obiektach publicznych z przeznaczeniem poprawy komfortu przebywających tam gości czy klientów poprzez wyemitowanie dobrej jakości dzwięku, najczęściej muzyki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.